Mylne tropy

Tłumaczenie: Izabela Pawlak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody i tajemnice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Close to a killer
83-89064-53-7
powieść amerykańska
Liwia

Barrie Dupre ma siedemnaście lat, uwielbia stare książki i fotografie i jest córką miejscowej fryzjerki. Tyle że matka Barrie prowadzi taki zakład, gdzie zatrudnia koleżanki z więzienia. Wszystkie one po grzechach młodości próbują rozpocząć nowe życie.

tylkoEcho | 2010-12-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 16 grudnia 2010

Książka, która powinna zająć jedno południe, mi zajęła 6 miesięcy. Może to dlatego, że mnie nie zaciekawiła. Była strasznie nudna i nie znalazłam u niej jakieś znaczącej zalety. Może jedynie to, że myliłam się jeśli chodzi o zabójcę, co było dużym zaskoczeniem w tej książce.
Jeśli chodzi o postacie to były po prostu plastikowe i naciągane. Szczególnie główna bohaterka.
Gdyby nie to, że jestem osobą, która musi do końca przeczytać nawet najnudniejszą książkę, już dawno bym ją oddała.

Kaktus_xD | 2011-04-26
Przeczytana: 2011 rok

Książka dała powód do zastanowienia się nad uczuciami mordercy, czy jest to raczej ulga czy może wstyd i chęć cofnięcia czasu? Momentami nie wiadomo było o co chodzi, ale w ogólnym wydźwięku wypadła nieźle ;)

Safia | 2013-06-06
Przeczytana: 28 maja 2013

Super!!!Fajna seria ,chociaż przedtem nie lubiłam kryminałów!!!

mika280397 | 2013-01-29

Ciekawa :)