Julka, blog i dog

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Julka, pies i reszta świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0011-1
Skye

"Julka o wszystkim pisze w swoim blogu. I wszyscy mają tego dość. Tylko psy nie protestują" Julka się zmienia. Wydoroślała i postanowiła, że nadszedł moment, aby podzielić się swoimi przemyśleniami z całym światem. Dlatego założyła w sieci własny blog. Od jakiegoś czasu dziewczyna ma wrażenie, że rodzina jej nie rozumie. Nie może pojąć, czemu mama i tata zrobili się tacy okropni. Dlaczego nie pozwalają jej wyjść na imprezę i wrócić trochę później? Tacie nagle nie podoba się jej zachowanie, a Mamie nowe koleżanki i koledzy. Czy naprawdę muszą ją cały czas pouczać? Doszło do tego, że Julka zamknęła Michała, swego młodszego brata, w piwnicy za zbyt długi język. Otóż Misiu wypaplał rodzicom o tym jak całowała się z Antkiem. I żeby to chociaż była prawda... A jeśli chodzi o psy Julki, to tym razem spotkają na swej drodze bandę bezczelnych ślimaków.

Nie wiem w ogóle po co wypożyczyłam ta książkę.Nie lubię pisać negatywnych recenzji,lecz tym razem inaczej się nie da.
Na początku nie było,aż tak źle,ale ze strony na stronę było co raz gorzej.Moim zdaniem opowieść nie była do końca przemyślana.
Główna bohaterka - Julka strasznie mnie irytowała swoim zachowaniem i odzywkami.Nie tylko ona ,a wszystkie postacie.
Opisują tą całą serię jako współczesną,zabawną historię dla współczesnych gimnazjalistek,Ja uważam,że może ona być nawet dla czwartoklasistki.
Ponieważ,że w każdej książce doszukuję się plusów to tak:
- było kilka zabawnych zdarzeń
- najlepszym bohaterem był mały Michaś/Misio młodszy brat tytułowej postaci
- dużą rolę odrywały zwierzęta(co bardzo lubię).
nie chce was od niej odstraszać,ale naprawdę mi się nie spodobała.

super tom jak i cała seria zresztą:) polecam

Oliwia | 2013-10-26
Przeczytana: 01 stycznia 2009

Ot, jedna z książek, które są. Nic więcej.

Dariaczi | 2011-08-23

Kiedyś dostałam książkę w prezencie - kurzyła się od ponad roku, bo po pierwszym rozdziale miałam jej dosyć. Dopiero gdy dopadła mnie PRAWDZIWA nuda przeczytałam ją do końca, niektóre rozdziały z przymrużeniem oka, niektóre zaś męczyłam tygodniami, z ciągle znudzoną miną.

idj95 | 2013-10-08

Sympatyczna, zabawna, miejscami irytująca książka dla dzieciaków. Myślę, że gdybym przeczytała ją w podstawówce, wypowiedziałabym się o niej bardziej pozytywnie.

kasia222 | 2013-05-22

Super ksiażka dla miłosników psów

Rosemarie | 2011-11-19
Przeczytana: 2009 rok

Dawno czytana, taka sobie.

Luiza | 2016-10-11
pia | 2016-08-26