Julka, blog i dog

Okładka książki Julka, blog i dog Ewa Bylica
Okładka książki Julka, blog i dog
Ewa Bylica Wydawnictwo: Publicat literatura dziecięca
literatura dziecięca
Publicat
2006-01-27
2006-01-27
83-245-0011-1

super tom jak i cała seria zresztą:) polecam

super tom jak i cała seria zresztą:) polecam

Ot, jedna z książek, które są. Nic więcej.

Ot, jedna z książek, które są. Nic więcej.

Sympatyczna, zabawna, miejscami irytująca książka dla dzieciaków. Myślę, że gdybym przeczytała ją w podstawówce, wypowiedziałabym się o niej bardziej pozytywnie.

Super ksiażka dla miłosników psów

Super ksiażka dla miłosników psów

Nie wiem w ogóle po co wypożyczyłam ta książkę.Nie lubię pisać negatywnych recenzji,lecz tym razem inaczej się nie da.
Na początku nie było,aż tak źle,ale ze strony na stronę było co raz gorzej.Moim zdaniem opowieść nie była do końca przemyślana.
Główna bohaterka - Julka strasznie mnie irytowała swoim zachowaniem i odzywkami.Nie tylko ona ,a wszystkie postacie.
Opisują tą całą serię jako współczesną,zabawną historię dla współczesnych gimnazjalistek,Ja uważam,że może ona być nawet dla czwartoklasistki.
Ponieważ,że w każdej książce doszukuję się plusów to tak:
- było kilka zabawnych zdarzeń
- najlepszym bohaterem był mały Michaś/Misio młodszy brat tytułowej postaci
- dużą rolę odrywały zwierzęta(co bardzo lubię).
nie chce was od niej odstraszać,ale naprawdę mi się nie spodobała.

Opisują tą...

Dawno czytana, taka sobie.

Dawno czytana, taka sobie.

Kiedyś dostałam książkę w prezencie - kurzyła się od ponad roku, bo po pierwszym rozdziale miałam jej dosyć. Dopiero gdy dopadła mnie PRAWDZIWA nuda przeczytałam ją do końca, niektóre rozdziały z przymrużeniem oka, niektóre zaś męczyłam tygodniami, z ciągle znudzoną miną.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Młodzieżowe
  • Polskie
  • Książki z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Julka, blog i dog