Prywatna podróż pamięci

Wydawnictwo: Bosz
83-87730-76-9

Ryszard Wiktor Schramm, profesor Uniwersytetu Poznańskiego dzieli się z czytelnikami swoimi wspomnieniami i refleksjami związanymi z rodzinnym domem w Olchowie na Ziemi Sanockiej. Losy rodziny, bieszczadzkie wędrówki znanego podróżnika i naukowca, dwór i tajemnica prababki opisane zostały piękną, potoczystą polszczyzną, którą Janusz Szuber porównuje we wstępie do pisarstwa Stanisława Wincenza. Zapraszamy w „Prywatną podróż pamięci” nad Osławę i na wschód od tej rzeki.

źródło opisu: http://www.bosz.com.pl/index.php?s=karta&id=148

mariola | 2016-09-30