Dania na piątki

Wydawnictwo: Salwator
978-83-7580-192-7
gotowanie, przepisy
Gosia

Podróż po daniach na piątki – klasyczne i szalone propozycje na zdrowe, bezmięsne, rozmaite posiłki zgodne z założeniami postu. Zasadnicza większość z nich jest zupełnie łatwa i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności; wystarczą dobre chęci i chwila czasu. Nie bójmy się kuchni, możemy w niej tworzyć prawdziwe arcydzieła. Szczerze wierzę, że gotowanie i podawanie jedzenia bliskim to niewyczerpalne źródło czystej radości.

Paweł Loroch

źródło opisu: Salwator, 2010