Makaron - My Story!

Wydawnictwo: Polska Izba Makaronu
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kucharska, makaron
Rockmargot

Makaron w gwiazdorskiej odsłonie - czyli koneserska książka "Makaron - My Story" autorstwa dziennikarza kulinarnego Pawła Lorocha. W publikacji znalazły się najważniejsze i najciekawsze informacje o makaronie oraz przepisy popularnych polskich gwiazd, sportowców i dziennikarzy na ich ulubione dania z makaronem. Czytelnicy książki "Makaron - My Story" dowiedzą się m.in. jakie wartości odżywcze...

Czytelnicy książki "Makaron - My Story" dowiedzą się m.in. jakie wartości odżywcze ma makaron, jak działa na organizm człowieka oraz dlaczego jest doskonałym źródłem energii i jednocześnie dobrze wpływa na nasz nastrój. Będą także mogli poznać siedem kryteriów profesjonalnej oceny jakości makaronu, poznać jego gatunki oraz nauczyć się go przyrządzać samodzielnie. Ponadto będą mogli zgłębić historię makaronu, a także poznać przepisy na ulubione dania makaronowe polskich gwiazd, sportowców i dziennikarzy m.in. Kamilli Baar, Artura Barcisia, Kayah, Karola Bieleckiego, Marzeny Rogalskiej, Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Maciąg, Marka Kamińskiego, Pauliny Holtz, Agaty Passent, Magdaleny Schejbal, Mariusza Fyrstenberga, Marcina Matkowskiego, Katarzyny Kwiatkowskiej, Renaty Dancewicz, Tomasza Majewskiego, Magdaleny Różczki, Pauliny Chylewskiej, Artura Orzecha, Zygmunta Chajzera, Joanny Kołaczkowskiej, Omeny Mensah, Marioli Bojarskiej - Ferenc i Doroty Miśkiewicz.
Książka wydana jest w ramach kampanii edukacyjnej "Makaron Rządzi Zdrowo", finansowanej z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych. Można ją zdobyć biorąc udział w konkursach organizowanych na profilu kampanii na facebooku (facebook.com/makaronrzadzizdrowo). Organizatorem kampanii jest Polska Izba Makaronu.

źródło opisu: http://www.makaronrzadzizdrowo.pl/makaron-my-story

źródło okładki: http://makaronowozdrowo.wordpress.com/

Rockmargot | 2013-01-06
Przeczytana: 2012 rok

Świetne kompendium wiedzy o makaronie, o jego rodzajach, sposobach przyrządzenia i najpopularniejszych smakach. Ciekawym dodatkiem jest zbiór przepisów znanych i lubianych gwiazd. Moją uwagę przykuły najbardziej smakowite zdjęcia.

Marta | 2017-07-07
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać