Smaki polskie, czyli jak się dawniej jadało

Okładka książki Smaki polskie, czyli jak się dawniej jadało Andrzej Kozioł
Okładka książki Smaki polskie, czyli jak się dawniej jadało
Andrzej Kozioł Wydawnictwo: WAM kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
WAM
2008-10-01
2008-10-01
978-83-7505-165-0
gotowanie przepisy

Jestem fanką kuchni w każdym znaczeniu tego słowa. O jedzeniu mogłabym czytać godzinami. Sztuką jest więc kogoś tak zainteresowanego tematem tak do niego zniechęcić. Książka niestety jest zwyczajnie nudna. Rozdziały ciągną się w nieskończoność i niestety bywały chwile kiedy ze zniecierpliwieniem zerkałam na kilka kartek w przód szukając końca rozdziału.
Temat ciekawy, historie ciekawe a jednak coś poszło nie tak. Zbyt mało anegdot, za dużo poupychanych cytatów ze źródeł historycznych, a przepisy "do wykorzystania we współczesnej kuchni"? Konia z rzędem temu, kto byłby w stanie cokolwiek z tego ugotować.

Temat ciekawy,...

1984

Ciekawe historyczne spojrzenie na stół.

Ciekawe historyczne spojrzenie na stół.

• Sztuka jedzenia i zdrowia
  • Literatura gastronomiczna
  • Kuchnia
  • Jedzenie

Dodaj cytat z książki Smaki polskie, czyli jak się dawniej jadało