1000 years of famous people
83-7391-276-2
ludzie, sława, biografia, świat
Edyta

Czy wiesz, komu zawdzięczamy walkmany, jak budowano wieżę Eiffla, co to jest dagerotyp i jak nazywała się znana aktorka, która w roku 1939 zagrała Dorotkę w słynnym musicalu "Czarnoksiężnik z krainy Oz"? Na pewno zaciekawi cię fakt, że Mozart napisał swoją pierwszą operę mając trzynaście lat... Wiele takich ciekawostek znajdziesz w książce 1000 lat sławnych ludzi, zawierającej ponad 1500 sylwetek osób, które zapisały swoje imię w ostatnim milenium - polityków, wynalazców, naukowców, podróżników, sportowców, pisarzy, artystów, a nawet legendarnych przestępców. Poznasz biografie i pasje ludzi aktywnych, twórczych, obdarzonych talentem i wytrwale dążących do wyznaczonego celu. Być może któryś z nich stanie się dla ciebie wzorem do naśladowania.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca