Portret modelki

Tłumaczenie: Anna Winkler
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Światowe Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
To Marry McAllister
83-238-2322-7
Dorota_1988

Znany malarz McAllister dostaje nietypowe zlecenie od pewnego milionera – ma namalować portret jego narzeczonej, najsłynniejszej na świecie modelki, Sabiny. Jednak po pierwszym spotkaniu Sabina wyraźnie go unika. Niechętnie i z przymusem umawia się na kolejne sesje malarskie. McAllister, coraz bardziej zaintrygowany, postanawia przełamać ten dziwny opór. Zaprasza Sabinę wraz z narzeczonym do zamku w Szkocji, by w uroczej scenerii dokończyć portret.

timusia2 | 2015-11-02
zaczytytaniee | 2015-08-22