Noc wigilijna

The Night Before Christmas
978-83-7660-218-9
noc, wigilijna
kasandra_85

Oto nadeszła najpiękniejsza noc w roku – noc wigilijna, a wprowadzą nas w nią nastrojowe ilustracje Ruth Sanderson. I znów się zaiskrzą świeczki na choince, łzy wzruszenia popłyną z oczu... Wtedy siądźcie wspólnie i niech popłyną te słowa: Jest noc wigilijna, dom spowity w ciszy... Ten klasyczny dziewiętnastowieczny utwór, czytany przez pokolenia dzieci na całym świecie, z wielką...

Jest noc wigilijna,

dom spowity w ciszy...

Ten klasyczny dziewiętnastowieczny utwór, czytany przez pokolenia dzieci na całym świecie, z wielką przyjemnością oddajemy teraz do rąk naszych polskich Czytelników.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: selkar.pl

eduko7 | 2016-01-01
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Piękna, czarująca swą formą - niewiele słów a tyle treści. Pozwoliła stworzyć moim podopiecznym właściwy klimat przedświąteczny. Polecam do wspólnego czytania.

kasandra_85 | 2010-12-18
Przeczytana: grudzień 2010

Jaśmina | 2013-06-06
Przeczytana: 10 grudnia 2012

Książeczka jest króciutka, wierszowana. Jednak nie ma co narzekać - wprowadza atmosferę świąt jak mało która. Słodka, urocza i zabawna - warto poświęcić chwilkę na przeczytanie;)

ZwykłaMatka | 2015-12-15
Na półkach: Przeczytane, Czytane córci