Planeta Adama

5 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Adams Planet : das Paradies lag auf Phaeton
tajemnice ludzkości, kosmologia,
hunter

Czy kolebka ludzkości kryje się gdzieś w kosmosie? Czy Adam przybył z innej planety? Czy biblijny Raj znajdował się na Faetonie, tajemniczej dziesiątej planecie Układu Słonecznego, krążącej niegdyś między Marsem a Jowiszem? Czy istniała tam wysoko rozwinięta cywilizacja? Czy napotykane na wszystkich kontynentach świadectwa zaawansowanej nauki i techniki sprzed tysięcy lat to ślady odwiedzin...

Czy kolebka ludzkości kryje się gdzieś w kosmosie?
Czy Adam przybył z innej planety?
Czy istniała tam wysoko rozwinięta cywilizacja?
Czy napotykane na wszystkich kontynentach świadectwa zaawansowanej nauki i techniki sprzed tysięcy lat to ślady odwiedzin mieszkańców Faetona?

Fasoletti | 2012-09-16
Przeczytana: 15 września 2012

Ciekawa pozycja, poruszająca sporo interesujących zagadnień, choć w większości oparta na teoriach Sitchina. Autor często też odbiega od tematu i w kilku rozdziałach porusza kwestie nie należące do głównych założeń książki.
Pozycja jest napisana przyjemnym językiem i dobrze się ją czyta, co jest dużym plusem.

krystyna kalinowska | 2012-03-12

Ciekawa książka przybliżająca zagadnienia związane minn. z rozwojem ludzkości

Vaherem | 2012-11-07
TocataRea | 2012-09-09