Zdobycie Kołobrzegu. Psie pole

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
historyczna
kamk

Seria powieści piastowskich Karola Bunscha doskonale wprowadza nas w czasy dawnych dziejów Polski. Opowiadania, w których skład wchodzą: "Dzikowy skarb" t. I i II, "Ojciec i syn" t. I i II, "Rok tysięczny" t. I i II, "Bracia", "Bezkrólewie", "Imiennik - śladem pradziada", "Imiennik - miecz i pastorał", "Przekleństwo", "Zdobycie Kołobrzegu", "Psie Pole", "Powrotna droga", "Wawelskie wzgórze", "Wywołańcy", "Przełom" - oddają dość wiernie kawałek historii i nie pozwalają oderwać się od książek.

Historia początków....

e2tomw | 2016-10-26