Lobo: Last Czarnian
lobo, wydanie specjalne, komiks
komiksy
Pablos

UWAGA! Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, miłość, romans, hm... TEGO TU NIE MA, HA!

źródło opisu: TM-Semic

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wkp | 2013-05-13

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ VII

Lobo jest wściekły bowiem ktoś napisał jego biografię. Na biografię wściekłe są też panie walczące o moralność i gang wielbicieli Lobo. Ku pogorszeniu humoru lobo, który autorkę najchętniej by zabił i to bardzo powoli, szef L.E.G.I.O.N.U. Dox zlecam mu jej transport - żywej! Do tego okazuje się, że owa autorka to Czarnianka i nauczycielka Lobo! Biedny psychopata podejmuje się zadania, ale nie ma łatwo. Nie dość, że i jego gang i panie od moralności chcą dopaść autorkę, to jeszcze Lobo pakuje się w kłopoty i dodatkowo w pościg z nim rusza policja, oddziały Doxa, grupa fanów Elvisa Presley, a nawet baletmistrze!

I cóż ja mogę powiedzieć o tym albumie po równo dekadzie od lektury? Chyba tylko tyle, że nie dość, iż się nie zestarzał, to jeszcze nabrał mocy.

Co może być ciekawego w opowieści o psychopacie, który wymordował całą planetę by być jedyny w swoim rodzaju a który obecnie zajmuje sie tylko mordowaniem, zapytacie? Odpowiedź jest prosta: bo to...

Isil | 2014-11-19
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 19 listopada 2014

Komiks zaskoczenie, nie lubię rysunków Bisley'a i tego typu komiksów a jednak to coś więcej niż sama przemoc a i kreska całkiem przyjemna.

tomsn | 2011-03-18

Zdecydowana klasyka komiksu w cyber-punkowo-kosmcznej konwencji. Lobo, outsider kosmiczny ścigany przez ligę wielbicielek herbatki i armat laserowych, tancerzy i swoich własnych fanów. Do tego musi eskortować... własną belferkę! Simon Bisley w szczytowej formie.

Oskar Pawlak | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Pierwszy komiks który kupiłem z Lobo i od razu trafiłem na najlepszy.

figgin | 2011-01-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Zdecydowanie mój ulubiony zeszyt z tej świetnej serii. Świetna kreska (w końcu Bisley, klasa), fantastyczny czarny humor... Bisley jest jedynym rysownikiem w tej konwencji ktorego trawię.

apl | 2015-07-22
Na półkach: Komiksy, Przeczytane
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Naprawdę fajnie opisana przygoda niesamowitego Lobo. Ogromna dawka humoru w stylu tego sympatycznego bohatera ;) Wśród komiksów z nim - perełka!

Koneser_Klasyki | 2014-12-05

Kim jest Lobo, czego dokonał, jakie miał oceny w szkole? To wszystko i jeszcze więcej w jego pierwszym solowym numerze, w którym pokazane jest jak powinna wyglądać bezbłędna Czarna Komedia!!!!! :D

Piotr | 2015-07-20
Na półkach: Komiksy, Przeczytane

Absolutny klasyk prostego i brutalnego komiksowego humoru. Nie dla wszystkich, ale jeśli ktoś lubi komiksy i lubi prosty humor - będzie się dobrze bawił czytając Ostatniego Czarniana ;).

Time | 2016-10-30
Na półkach: 2016, Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 30 października 2016
Rocky | 2016-10-19
Na półkach: Przeczytane, Komiksy, Ebooki
Przeczytana: 19 października 2016
    Superman
    Keith Giffen, David Michelinie, Gerry Conway, Joey Cavalieri, Howard Chaykin,...
    Cthulhu Tales
    Keith Giffen, Michael Alan Nelson
    Futures End Vol.1
    Brian Azzarello, Keith Giffen, Jeff Lemire, Dan Jurgens, Aaron Lopresti,...
23. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Największy Festiwal Komiksu w Europie Środkowo- Wschodniej odbędzie się jak co roku w Łodzi, zgodnie z wieloletnią tradycją, w pierwszy weekend października.