Zimny drań

2010-01-01
9788375691993
Anna Karina Kosek
Trish Cunningham zbrodnia kryminał

To niesamowite, że dzieci zawsze słuchają, kiedy nie powinny, natomiast nic nie słyszą, gdy mówi się do nich.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Denerwująca główna bohaterka, z jednej strony przejmuje się o bezpieczeństwo dzieci, a z drugiej sama pakuje się w kłopoty. Za dużo motywów i podejrzanych. Nuda, nuda,nuda.

Nie wybitne, ale przyjemnie się czyta, książka delikatna, nie drastyczna z "dobrymi wartościami". Świetnie się czyta (dobrze przetłumaczona).

• 2016
  • Biblioteka
  • Literatura amerykańska
  • 2015

Dodaj cytat z książki Zimny drań