Tort urodzinowy

Wydawnictwo: Media Rodzina
Pannkakstrtan
8372782008
Nisia

Findus, ukochany kot starego Pettsona, ma specjalny przywilej - obchodzi urodziny trzy razy do roku! Żadne urodziny nie mogą się obejść bez tortu, ale najpierw trzeba go upiec. Jak się okazuje, są z tym pewne problemy i to nie tylko dlatego, że zabrakło mąki i potłukły się jajka. Dla postronnego obserwatora, jakim jest sąsiad Gustavsson, wszystko, co się dzieje w zagrodzie Pettsona, zakrawa na...

Jak się okazuje, są z tym pewne problemy i to nie tylko dlatego, że zabrakło mąki i potłukły się jajka. Dla postronnego obserwatora, jakim jest sąsiad Gustavsson, wszystko, co się dzieje w zagrodzie Pettsona, zakrawa na szaleństwo...
Kolejna pięknie ilustrowana książka o zabawnych perypetiach dwojga przyjaciół: staruszka Pettsona i jego bystrego, gadającego kota Findusa.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/seria/pettson_i_findus

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/seria/pettson_i_findus

vandenesse | 2013-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Każdy szanujący się kot obchodzi urodziny trzy razy w roku. A czy ty upiekłeś już tort naleśnikowy dla swojego kota?

Abrakadabra | 2014-06-02

Uwielbiam wszystkie książki o Findusie za humor, ciepło, mądrość, ale szczególne miejsce w sercu zajmuje właśnie "Tort urodzinowy". Nawet czytanie po 50 razy na dzień (dzieciom) nie potrafi zniszczyć mojego uwielbienia do tego tomu. Jest to moje najlepsiejsze w świecie lekarstwo na depresję! Zwłaszcza, jak inny staruszek wyje "Morze...."

ziza | 2014-09-20

kiedy czytałam córze tę książkę, płakałam ze śmiechu. jest naprawdę doskonała jak na bajkę dla dzieci. polecam z czystym sumieniem

Maya | 2014-03-19

Dalibóg, genialny humor!

Agnieszkaok | 2014-03-31

świetny humor

gaczewska | 2017-02-15

Książka, przy której można płakać ze śmiechu, rewelacyjne poczucie humoru, doskonałe ilustracje: szczegółowe, abstrakcyjne, smakowite. Mamy w domu prawie wszystkie z tej serii i krzyczymy o więcej!

Kasia | 2017-06-14
Aghama | 2017-03-23