Tort urodzinowy

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pettson i Findus (tom 12) Seria: Pettson i Findus literatura dziecięca
Pannkakstårtan
9788372782007
Barbara Hołderna
Media Rodzina
literatura dziecięca urodziny dla dzieci pettson i findus sven nordqvist
Pannkakstårtan
Pettson i Findus (tom 12)
literatura dziecięca
9788372782007
Barbara Hołderna
Pettson i Findus
literatura dziecięca urodziny dla dzieci pettson i findus sven nordqvist

Kto by pomyślał, że mimo tylu przeciwności losu jednak tort na urodzinach będzie? No i sąsiada Gustavssona udało się zrobić na szaro. Pettson i Findus znowu górą!

W tym szaleństwie jest metoda. 😉

Książka, przy której można płakać ze śmiechu, rewelacyjne poczucie humoru, doskonałe ilustracje: szczegółowe, abstrakcyjne, smakowite. Mamy w domu prawie wszystkie z tej serii i krzyczymy o więcej!

kiedy czytałam córze tę książkę, płakałam ze śmiechu. jest naprawdę doskonała jak na bajkę dla dzieci. polecam z czystym sumieniem

Uwielbiam wszystkie książki o Findusie za humor, ciepło, mądrość, ale szczególne miejsce w sercu zajmuje właśnie "Tort urodzinowy". Nawet czytanie po 50 razy na dzień (dzieciom) nie potrafi zniszczyć mojego uwielbienia do tego tomu. Jest to moje najlepsiejsze w świecie lekarstwo na depresję! Zwłaszcza, jak inny staruszek wyje "Morze...."

świetny humor

Dalibóg, genialny humor!

Każdy szanujący się kot obchodzi urodziny trzy razy w roku. A czy ty upiekłeś już tort naleśnikowy dla swojego kota?

Dyskusje

• Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży
  • 2019
  • Literatura dziecięca
  • Dziecięce
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Tort urodzinowy