Tort urodzinowy

Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pettson i Findus (tom 12) Seria: Pettson i Findus literatura dziecięca
Pannkakstårtan
9788372782007
Barbara Hołderna
Media Rodzina
literatura dziecięca urodziny dla dzieci pettson i findus sven nordqvist
Pannkakstårtan
Pettson i Findus (tom 12)
literatura dziecięca
9788372782007
Barbara Hołderna
Pettson i Findus
literatura dziecięca urodziny dla dzieci pettson i findus sven nordqvist

Rewelacyjna książka dla dzieci a i dorosły może się zainteresować jej przesłaniem czytając dzieciom. Spodoba się zarówno 4-latkowi jak i 7-latkowi. Dzieci słuchają, śmieją się, i jednocześnie śledzą wspaniałe ilustracje które są tak wykonane, że pokazują całą historię z danej strony. Mamy kupioną całą serię.

Jak wszystkie książeczki z tej serii: rewelacja!!!

Findus i Pettson to nasze tegoroczne odkrycie. Wszystkie części bardzo lubimy. Historie są cudne, ciepłe, pełne humoru, a akcja jest ciekawa i wartka. Zaś ilustracje to majstersztyk!!! Można oglądać i oglądać i zawsze coś ciekawego się znajdzie. Warto wypatrzeć te drobne szczególiki. Żałuję, że ja jako dziecko nie znałam tej serii, ale teraz wraz z córką to nadrabiam.

Kto by pomyślał, że mimo tylu przeciwności losu jednak tort na urodzinach będzie? No i sąsiada Gustavssona udało się zrobić na szaro. Pettson i Findus znowu górą!

W tym szaleństwie jest metoda. 😉

Książka, przy której można płakać ze śmiechu, rewelacyjne poczucie humoru, doskonałe ilustracje: szczegółowe, abstrakcyjne, smakowite. Mamy w domu prawie wszystkie z tej serii i krzyczymy o więcej!

kiedy czytałam córze tę książkę, płakałam ze śmiechu. jest naprawdę doskonała jak na bajkę dla dzieci. polecam z czystym sumieniem

Uwielbiam wszystkie książki o Findusie za humor, ciepło, mądrość, ale szczególne miejsce w sercu zajmuje właśnie "Tort urodzinowy". Nawet czytanie po 50 razy na dzień (dzieciom) nie potrafi zniszczyć mojego uwielbienia do tego tomu. Jest to moje najlepsiejsze w świecie lekarstwo na depresję! Zwłaszcza, jak inny staruszek wyje "Morze...."

świetny humor

• Literatura dziecięca
  • 2019
  • 2016
  • Rodzinne poczytajki

Dodaj cytat z książki Tort urodzinowy