Połamane skrzydła

Wydawnictwo: Radwan
978-83-89938-22-0
polska sf XXI w.
Afrodyta

Dynamiczna historia mająca miejsce w dwóch płaszczyznach przenosi nas do świata XXII wieku widzianego oczami Michała. Główny bohater czuje się bardzo samotny w nowej rzeczywistości, kiedy to maszyny zastępują powoli ludzi, a głębsza refleksja wypierana jest algorytmami komputerowymi. Szuka miłości, zrozumienia, a przede wszystkim sensu tragedii, jakie napotyka na drodze swojego życia. Jednocześnie mamy niepowtarzalną okazję być obserwatorami krwawej wojny o władzę i miłość między dwoma braćmi w mistycznym królestwie rządzonym przez anioły i demony.

Marcin | 2013-04-08
Omega_Prime | 2016-09-15