O tych, co z kosmosu ... : spór o paleoastronautykę. T. 1-2

wydanie dwutomowe,
tom I - 190 str.
tom II - 230 str.

Gangsterra_Rosita | 2014-01-12

Czytałam w dzieciństwie zarażona badaniem zjawisk paranormalnych juz od wzesnego dzieciństwa. Wiele snów wtedy towarzyszyło mi związanych z Ufo dzięki temu czułam się wyjątkowa i do tej pory lubię podobno tematykę. Ciekawa książka może nieco obudzić wyobraźnie czytelnika szczególnie młodego. Można polecić ludziom otwartym na pewną specyfikę niewyjaśnionych zagadek ;)

agga | 2015-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2015

Czy jesteśmy sami we wszechświecie?
Czy obcy odwiedzili już naszą planetę?
Wreszcie, czy jesteśmy eksperymentem genetycznym jakiejś wysoko rozwiniętej cywilizacji pozaziemskiej?

Kolejna książka (a właściwie jedna w dwóch tomach) wyciągnięta z odmętów "Archiwum X" mojego taty ;-) Muszę przyznać, że zasiała we mnie ziarenko niepewności... A tak na serio nawet jeśli ktoś tak jak ja nie jest żarliwym zwolennikiem paleoastronautyki, na pewno nie będzie się przy tej pozycji nudzić. Warto przeczytać, by zapoznać się z wierzeniami i świadectwami starożytnych kultur. To, jak i teorie o paleokontaktach, są niezmiernie ciekawe. I choć nadal ciężko mi uwierzyć, że na Ziemi lądowali w przeszłości kosmici, na pewno będę jeszcze o tym wiele razy myśleć, ponieważ argumenty użyte w książce są niepokojąco logiczne... :) ;)

Polecam wszystkim zwolennikom teorii spiskowych i pasjonatom starożytnych cywilizacji całego świata ;)

Grobsol | 2014-05-06

Dla mnie, czyli osoby niezbyt związanej z tematem, lektura była bardzo ciekawa i intrygująca. Czasem jedynie raziła zbyt duża wiara w tezy książek, które autor streszcza. Szczególnie jeśli chodzi o "oczywiste" analogie w wyglądzie niektórych starożytnych rzeźb do strojów współczesnych astronautów.

Adam Jank | 2016-07-25
Na półkach: 2016, Przeczytane