Intruz

The Mind Thing
83-7082-205-3
Intruz
dona

Małe miasteczko na północy Stanów Zjednoczonych staje się miejscem wygnania gwiezdnego przestępcy. Intruz ma tylko jedno pragnienie - wrócić. Wykorzystuje do tego celu ludzi i zwierzęta, opanowując ich mózgi. Śmierć ofiary jest dla niego jedyną szansą na zdobycie następnej. Seria podejrzanych, pozornie niepowiązanych ze sobą samobójstw, zaczyna się interesować wybitny naukowiec spędzający w miasteczku urlop. Nie wie, jak straszliwą walkę przyjdzie mu stoczyć, by ocalić Ziemię przed agresją Obcych.

MadameShepard | 2014-04-03

Książka s-f z 1961 roku, ale wcale nie jest ramotowata. Bardzo ciekawa fabuła, pomysł na obcą inteligencję świetny, zgrabnie napisana, z dobrym, przekonywującym zakończeniem. Polecam każdemu miłośnikowi s-f, na pewno się na niej pozna.

Osobliwe Delirium | 2014-02-17
Na półkach: Przeczytane, 2014

Co to jest !? Już od pierwszych stron wiedziałam, że ta książka mi się nie spodoba. Nawet brak mi słów, którymi mogłabym określić jak bardzo się zawiodłam.. A zdawało się tak obiecująco.. Książka z pewnością nie dla mnie. Może kiedyś ją doczytam, ale na pewno nie teraz.

Wojtek | 2017-04-28
Hedonistas | 2017-03-24