My z kosmosu

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
pozaziemskie cywilizacje, obcy
Kosa

Z opisu samego autora we wstępie: "(...) książka ta składa się częściowo z pozycji, które zamieszczałem w b. "Dookoła świata", w tygodniku "Razem" oraz w "Tygodniku Demokratycznym", a częściowo z materiałów, których dotychczas nigdzie nie publikowałem. Poświęcona zaś jest, mówiąc najogólniej, temu wszystkiemu, co nazwać można kontaktami lub paleokontaktami przedstawicieli jakichś pozaziemskich...

Z opisu samego autora we wstępie:
"(...) książka ta składa się częściowo z pozycji, które zamieszczałem w b. "Dookoła świata", w tygodniku "Razem" oraz w "Tygodniku Demokratycznym", a częściowo z materiałów, których dotychczas nigdzie nie publikowałem. Poświęcona zaś jest, mówiąc najogólniej, temu wszystkiemu, co nazwać można kontaktami lub paleokontaktami przedstawicieli jakichś pozaziemskich cywilizacji z naszą planetą. (...)"

Michał | 2011-03-10

Świetna pozycja dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu UFO/USO oraz innych niezwykłych zjawisk. Między innymi stąd dowiedziałem się o sprzedawanych piramidkach za PRLu w kioskach. Dziś, jak o nich wspominam każdy robi takie (O_o) oczy :). Naprawdę dobra pozycja. Przystępny język, wiele informacji.

Pożeracz_kapci | 2012-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jednym słowem genialne !Książkę znalazłem na strychu i los chciał że akurat otworzyłem na stronie z akapitem zatytuowanym "Ślady czołgów na księżycu xD" ale to nie wszystko wyjaśniona jest także prawdziwa historia św mikołaja (co prawda rozczarowująca w porównaniu do czołgów) no i atlantydy.W latach 70 to może miało szanse być książką "popularno naukową" ale dzisiaj to raczej komedia :D i to dobra ! No chyba że to wszystko jednak prawda... No cóż przynajmniej się pośmiałem dzisiaj :D

Krzysztof Schuer | 2016-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Świetna książka dokładniej audiobook wszystkie tematy które uwielbiam i nie tylko te zawarte w tej książce

Garbos | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016