My z kosmosu

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
pozaziemskie cywilizacje, obcy
Kosa

Z opisu samego autora we wstępie: "(...) książka ta składa się częściowo z pozycji, które zamieszczałem w b. "Dookoła świata", w tygodniku "Razem" oraz w "Tygodniku Demokratycznym", a częściowo z materiałów, których dotychczas nigdzie nie publikowałem. Poświęcona zaś jest, mówiąc najogólniej, temu wszystkiemu, co nazwać można kontaktami lub paleokontaktami przedstawicieli jakichś pozaziemskich...

Z opisu samego autora we wstępie:
"(...) książka ta składa się częściowo z pozycji, które zamieszczałem w b. "Dookoła świata", w tygodniku "Razem" oraz w "Tygodniku Demokratycznym", a częściowo z materiałów, których dotychczas nigdzie nie publikowałem. Poświęcona zaś jest, mówiąc najogólniej, temu wszystkiemu, co nazwać można kontaktami lub paleokontaktami przedstawicieli jakichś pozaziemskich cywilizacji z naszą planetą. (...)"

Roman Dłużniewski | 2016-12-29

Mostowicz to polski wyznawca teorii Ericha von Danikena. Wizyty gości z kosmosu, ich wpływ na to, co jest na ziemi i tak dalej. Pisząc 'wyznawca' nie mam na myśli niczego złego. Swojego czasu był to bardzo nośny temat.

Michał | 2011-03-10

Świetna pozycja dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu UFO/USO oraz innych niezwykłych zjawisk. Między innymi stąd dowiedziałem się o sprzedawanych piramidkach za PRLu w kioskach. Dziś, jak o nich wspominam każdy robi takie (O_o) oczy :). Naprawdę dobra pozycja. Przystępny język, wiele informacji.

Alannada | 2017-12-10

Jest taka grupa książek, które czytam ze specyficzną gamą uczuć - niby autor przekonywująco pisze, argumentuje swoje tezy i mówi z przekonaniem, ale wciąż mu nie dowierzam. Jest też taka grupa książek, które są stare, a mówią o planach i nadziejach na przyszłość, która dla mnie jest teraźniejszością - ciekawie jest porównywać te nadzieje z rzeczywistością.

Niniejsza książka mieści się w obu tych kategoriach.
Autor sporo miejsca poświęcił zapewnianiu nas o kontaktach z UFO, przytaczał też ciekawe fragmenty rozmów astronautów z NASA, wiele miejsca poświęcił też teorii twierdzącej, że w rozwój człowieka ingerowali kosmici.

Silną stroną książki jest bardzo ładny język, dość prosty, aby mógł go zrozumieć laik,ale wprowadzający też różnorakie terminy. Czyta się tę pozycję z niezwykłą przyjemnością - nie każda książka napisana w naszych czasach może się pochwalić taką ładną polszczyzną. Autor nie próbował atakować przeciwników przedstawianych przez siebie tez, ale starał się popierać je...

Pożeracz_kapci | 2012-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

Jednym słowem genialne !Książkę znalazłem na strychu i los chciał że akurat otworzyłem na stronie z akapitem zatytuowanym "Ślady czołgów na księżycu xD" ale to nie wszystko wyjaśniona jest także prawdziwa historia św mikołaja (co prawda rozczarowująca w porównaniu do czołgów) no i atlantydy.W latach 70 to może miało szanse być książką "popularno naukową" ale dzisiaj to raczej komedia :D i to dobra ! No chyba że to wszystko jednak prawda... No cóż przynajmniej się pośmiałem dzisiaj :D

Krzysztof Schuer | 2016-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Świetna książka dokładniej audiobook wszystkie tematy które uwielbiam i nie tylko te zawarte w tej książce

problem | 2017-10-30
Patrycjana | 2017-07-12