Evil at heart

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gretchen Lowell". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pan Books Ltd.
6 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-0-330-44982-3
serial killer, heart
angielski
Alina

Gretchen Lowell strikes again—or does she?—in bestseller Cain's grisly third thriller to feature the female serial killer who takes sadistic pleasure in taunting Portland, Ore., detective Archie Sheridan (after Sweetheart and Heartsick). A violent attack that leaves body parts in a rest stop bathroom, along with Lowell's signature heart design, persuades Sheridan, a recovering Vicodin addict, to leave rehab and rejoin the hunt for Lowell. As he and newspaper reporter Susan Ward dig deeper, they discover that while the corpses cropping up around town are reminiscent of Lowell's nasty handiwork, they might also point to one of the myriad fan clubs dedicated to the killer, who has become a media sensation since she escaped from prison in Heartsick. Even though readers may wonder how much longer this extended game can play out, Cain delivers her usual blend of organ-ripping, blood-soaked gore and compelling flawed heroes—and antiheroes.

Alina | 2011-06-23
Przeczytana: 15 czerwca 2011

Mało jest książek, na punkcie których dostaję takiej obsesji, że nie widzę żadnych barier nie do pokonania, żeby je zdobyć, przeczytać. I tak jest w przypadku Chelsea Cain - póki co pierwszym historycznie udokumentowanym przypadku sięgnięcia przeze mnie po książkę angielskojęzyczną i przeczytania jej przeze mnie w całości. Szczególnie z moją niechęcią oraz nie do końca doskonałą znajomością owego języka.

Gdy się dowiedziałam, że wydawnictwo Prószyński nie zamierza wydać trzeciego tomu, wpadłam w histerię (bo jak można przerywać wydawanie jakiejś serii? Sadyzm, bezczelność i... nie powiem co jeszcze) i zrobiłam wszystko, by zdobyć tę książkę w innym języku. Znalazłam ją na Allegro, wręcz za grosze. I zaczęłam czytać. Stanęłam w okolicach strony setnej i tak trwało przez parę miesięcy aż do paru dni temu, kiedy wróciłam. I pochłonęłam "Evil at heart" niemal za jednym zamachem.

Ten tom różni się od poprzednich, bo głównej roli nie odgrywa tutaj związek Archiego i Gretchen, ale...

lyn_ka | 2016-01-29
Karolina | 2015-01-14