Dziewczyna i Carino

Wydawnictwo: Wydawnictwa Radia i Telewizji
83-212-0516-X
Zaczytana

Akcja dzieje się z początku w małej miejscowości "Mokra" lecz w późniejszych częściach książki miesza się z Warszawą.Książka opowiada o przyjaźń młodej pani doktor weterynarz, Grażynie z koniem o imieniu Carino.

Historia opowiada o Pani Grażynie młodej weterynarz, która zajmuje się koniem. o imieniu Carino, mnóstwo miłości, oddania wkłada w swoją pracę, bardzo kocha konie.
Przeczytałam z wielką radością i przyjemnością tą książkę lepsza jest od serialu
Przyjemna, ciepła pełna wzruszeń, ciepła w sobie historia wciąga bardzo, warto było sięgnąć po nią i przeczytać.
Jestem miłośniczką i również pasjonatką tych pięknych, mądrych zwierząt zachwycona jestewm książką

Marysia | 2014-06-06
unicornication | 2016-06-24
Na półkach: Rozczarowanie, Przeczytane

Kolejny dowód na to, że literatura, w której występują konie i jeździectwo nie ma żadnych interesujących tytułów.

Ale Jestem | 2011-03-19

Pomimo tego, iż daję ocenę dobrą, książka jest jak najbardziej poprawnie napisana. Nie mam jej nic do zarzucenia. Jeżeli ktoś lubi zwierzaki, a w szczególności konie-polecam.

Kocham tę książkę!Trzyma w napięciu,pokazuje kobiecą determinację i to,że miłość nie zna granic.Polecam!
zielonooka0901

unicornication | 2011-02-02
Przeczytana: 2010 rok
Kr12345 | 2014-10-28
Na półkach: Przeczytane, Konie

Jako osoba zakochana w koniach obowiązkowo musiałam przeczytać tą książkę w dzieciństwie. Opowieść ładna, ale jakoś bardzo mnie nie chwyciła za serce.

| 2011-08-27

książka dzieciństwa:)