Eclipse

Tłumaczenie: Zofia Uhrynowska-Hanasz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Uzdrawiacz koni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
Eclipse
Indyviduum

Nicky jest cygańskim chłopcem, kocha konie i ma niezwykły dar - potrafi leczyć je dotykiem. Nocami zakrada się do posiadłości bogatego kolegi z klasy, żeby pojeździć na pięknej klaczy Eclipse. Tymczasem w okolicy ktoś zaczyna maltretować konie. Podejrzenia padają na Nicky'ego. Chłopiec, mimo stanowczego zakazu ojca, nie może się powstrzymać, by nie odwiedzić Eclipse. I oto pewnego dnia odkrywa, kto dręczy konie.

Paulina | 2012-10-12
Przeczytana: 09 października 2012

Opowieść o chłopcu i jego zamiłowania do koni.

Springy | 2017-04-04
moniaL | 2017-03-31