Reklama

2005-11-01
2005-11-01
83-89911-22-1
poezja polska współczesna

Dla mnie genialne ! Właśnie tego oczekuję od literatury - niesamowitego zaskoczenia, tego czegoś niespodziewanego. Kiedy czytam i z każdym kolejnym słowem, chcę coraz więcej i więcej. Podoba mi się styl autora, to, że nawet użyte wulgaryzmy brzmią tak poetycko. Polecam wszystkim tym, którzy chcą czegoś nowego, odmiennego.

Ilość czytelników tego tomiku wierszy mówi sama za siebie - to, czego on potrzebuje, to... Reklama właśnie!!! Dlaczego tak genialne utwory nie są popularne?

Najlepszy tomik poezji współczesnej, jaki czytałam. Zabieram go zawsze, gdy wyjeżdżam na dłużej.

Jaś Kapela odzyskuje język poezji, nie bawiąc się w żadne konwenanse.

Jaś Kapela odzyskuje język poezji, nie bawiąc się w żadne konwenanse.

• Poezja
  • Aaaaaaaaaaa