Riese. Poszukiwania największej tajemnicy Trzeciej Rzeszy

978-83-88259-44-9
II wojna światowa
literatura faktu
hunter

książka poświęcona została nowym tropom "poszukiwawczym" i badaniom w terenie, w tym: kwestii istnienia nieodkrytego dotychczas sektora centralnego, na południe od obiektu "Włodarz"; sprawdzaniu śladów wskazujących na istnienie tunelu kolejowego, mającego być główna magistralą transportową kompleksu; tajemnicy głównego szybu windowego "Riese"; relacjom mówiącym o znajdowaniu w jednym z obiektów przemysłowych w tym rejonie pojemników z radioaktywną rtęcią.

Marcin | 2015-09-11
hunter | 2010-11-15