Generałowie

The Generals
9788373019799
powieść,
hunter

Trwa wojna w Wietnamie. Lowell, Felter, MacMillan i Parker - doświadczeni i jak zawsze gotowi odpowiedzieć na wezwanie ojczyzny - znowu w akcji. Tym razem przychodzi im poprowadzić najdzielniejszych synów Ameryki przeciwko nieustępliwemu, podstępnemu wrogowi, ukrytemu głęboko w tropikalnej dżungli. Jest to wojna zupełnie nowego rodzaju, lecz i armia, w której czterej bohaterowie zdobywają generalskie gwiazdki, to już całkiem inna armia- świetnie wyszkolona, dysponująca nowoczesnym sprzętem, gotowa na wszystko i żądna chwały...

W.E.B. Griffin jest autorem wielu amerykańskich bestsellerów o tematyce wojskowej. "Braterstwo broni" to jedno z najsłynniejszych jego dzieł.

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazało się też pięć tomów jego cyklu "Prezydencki agent": "Z rozkazu prezydenta", "Zakładniczka", "Łowcy", "Strzelcy" i "Tajne operacje".

źródło opisu: [Rebis, 2009]

źródło okładki: www.empik.com

rad | 2014-05-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 22 maja 2014

Niezły cykl. Wart poświęconego czasu. Duży plus, za Lowella. W końcu się doigrał.

Cobbi44 | 2017-03-12
remik62 | 2017-02-02