Trzecia wojna światowa według Nostradamusa

Wydawnictwo: Videograf
978-83-60763-07-0
Nostradamus, przepowiednie

W kolejnej książce z serii "Zagadki przyszłości" Autor analizuje przepowiednie największego wizjonera i jasnowidza w dziejach świata, Nostradamusa z Salon. Wyłania się z nich dramatyczny obraz przyszłości: wybuch trzeciej wojny światowej, która trwać będzie 27 lat, konflikt zbrojny poprzedzony atakami terrorystycznymi o zasięgu globalnym, zatopienie dużych połaci Europy i Ameryki Północnej, w wyniku uderzenia w ziemię wielkiego meteorytu. Książka przedstawia niemalże szczegółowy scenariusz wielu tragicznych zdarzeń, które według Nostradamusa nieuchronnie czekają ludzkość XXI wieku.

Helena | 2016-07-27
oran44 | 2015-12-24