The Masqueraders
romans historyczny
Wanda

Maskarada w wielkim stylu, tajemnice sprzed lat, pojedynki i ucieczki w blasku księżyca, rabusie i godni dżentelmeni. Wszystko to kręci się, wiruje, tańczy w Londynie z okresu regencji Jerzego IV. Czarujące rodzeństwo Merriot otaczają wielbiciele i serdeczne przyjaciółki. Młody Merriot szybko wrasta w krajobraz męskich rozrywek i elitarnych klubów. Zachwyceni tą rozkoszna parą arystokraci nie...

Czarujące rodzeństwo Merriot otaczają wielbiciele i serdeczne przyjaciółki. Młody Merriot szybko wrasta w krajobraz męskich rozrywek i elitarnych klubów. Zachwyceni tą rozkoszna parą arystokraci nie wiedzą jednak, ze jej sukces to dzieło przenikliwego umysłu lorda Barhama, który postanowił sobie z nich zakpić...

Asik92 | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Zaiste to były pierdoły.

Wynudziłam się na śmierć - zero akcji, sztuczni bohaterowie potrafiący wszystko - łącznie z czytaniem w myslach, dziwne zakończenie.

aleksawesola | 2015-02-25
Przeczytana: 23 lutego 2015

Najslabsza ksiazka tej autorki. Nader irytujaca postac ojca, polecam tylko w czasie desperacji.

Diana | 2017-09-13
_mariankowo | 2017-07-20