Półdiablę

Tłumaczenie: Artur Gerard
Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Wydawnictwo: Da Capo
Hellion
romans, szeryf
Wanda

Piękna córka szeryfa, Rosellen, od dziecka chodzi wyłącznie w kowbojskim stroju i z rewolwerem u pasa. Trzej starsi bracia nauczyli ją świetnie strzelać, jeździć konno i dawać sobie radę z każdym mężczyzną. Nic więc dziwnego, że po śmierci ojca postanawia pójść w jego ślady. Kiedy jednak w miasteczku pojawia się Cason Murdock, sprawy zaczynają się komplikować. Rosellen zdaje sobie bowiem sprawę, że bracia nauczyli ją wielu istotnych rzeczy, ale nie nauczyli jej najważniejszego - jak być kobietą. Czy uda się to Casonowi?

TheOnlyProof | 2014-01-03
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Pięka córka szeryfa Rosellen jest niekonwencjonalną kobietą. Chodzi w kowbojskim stroju w boku pasa zawsze trzymając rewolwer. Ma niewyparzony język i trzech braci, którzy nauczyli się ją bić, strzelać, jeździć konno.
Po śmierci ojca, który był szeryfem w miasteczku postanawia iść w jego ślady.
Niestety dowiaduje się o pewnych faktach z przeszłości ojca. Przy okazji spotyka też Casona Murdocka. Od razu pała do niego niechęcią.
Postanawia wyruszyć za nim w podróż chcąc się dowiedzieć czy uda mu się znaleźć pewną osobę z przeszłości jej ojca.
W drodze Cason ratuje ją z opałów. Dziewczyna dowiaduje się o jego przeszłości.
Zaczyna myśleć o swoich decyzjach coraz bardziej zbliżając się do mężczyzny.

czarny__aniol84 | 2012-09-14
Przeczytana: 15 września 2012

Bohaterowie:

Rodzina Lattimerów:

Harry Lattimer - zmarły ojciec Rosallen, szeryf Makowego Wzgórza.
Evelyn Lattimer - matka, szczytem jej marzeń jest by córka znalazła sobie męża.
Rosellen Lattimer - nasza bohaterka, od dziecka rozpieszczana przez rodziców i braci, wszystko uchodziło jej płazem, typowa chłopczyca z rewolwerem u boku, pretendująca na stanowisko szeryfa swojego miasteczka, przez miejscowych uważana za półdiablę.
Bracia Jarred (najstarszy), Simon (średni), Walter (najmłodszy) - górnicy, zacofani faceci, który nie widzą kobiety w roli szeryfa, ich zdaniem Rosallen powinna zmienić spodnie na sukienkę, znaleźć męża, prowadzić mu dom i rodzić dzieci.

Rodzina Murdocków:

Frank Murdock - zamordowany ojciec Casona, który znalazł się w złym miejscu i czasie, zastrzelony przez Henrego Lattimera jako potencjalny niewygodny świadek, oskarżony za rabunek i morderstwo kasjera banku, którego dokonali Henry i Dodge.
... - zmarła matka Casona, po śmierci męża wpadła w...

eve12lina | 2017-12-31
Diana | 2017-09-13