Lubimyczytać.pl to:

romans, zemsta
typ
papier
dziwnakacha
6.05 (37 ocen i 4 opinie)

Opis książki

" Miłości kobiet - o ! poznania warte, piękne a groźne, pełne tajemnicy. Kobieta wszystko stawia na tę kartę, gdy przegra, to jej nic oprócz tęsknicy i żalu życie nie odda rozdarte. Za to ich zemsta, jak skok tygrysicy, krwawa...lecz i ta zwiększa serca rany, bo czują same cios drugim zadany." - Lord Byron Powrót do Edenu i powrót do starych, dobrych czasów - oczywiście dla tych co pamiętają s...

- Lord Byron

Powrót do Edenu i powrót do starych, dobrych czasów - oczywiście dla tych co pamiętają seriale z lat '80 tych - historia banalna i występująca pod każda szerokością geograficzną. Cóż może zrobić kobieta, która została okrutnie potraktowana przez męża ? Oczywiście może się zemścić. Bardzo zmyślnie, ale nie za szybko.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
beatka18 | 2014-02-16

kiedyś oglądałam film, nawet nie wiedziałam o istnieniu ksiązki, dopiero koleżanka mi ją dała kiedy skończyłam poprzednią książke inie miałam co czytać,ogólnie bardzo ciekawa książka warta przeczytania

MadameShepard | 2014-03-01

Romansidło niskich lotów. Można przeczytać jedynie jako sentymentalny powrót do lat 80.

dziwnakacha | 2010-10-25
Przeczytana: 1993 rok

Jeżeli ktoś w latach osiemdziesiątych oglądał serial,pt. " Powrót do edenu ", to ta pozycja bardzo łatwo przeniesie nas w tamte klimaty. Jeżeli młodsze pokolenie nie oglądało - to nic straconego - ponieważ książka jest bardziej wciągająca niż serial. Książka lekka, jak każde romansidło, ale oderwać się od niej niełatwo.

mara1009 | 2012-11-28

Kiedyś kupiłam tę książkę przypadkowo w antykwariacie. Znałam już wcześniej serial nakręcony na jej podstawie. Niestety, ksiązka mnie nie zachwyciła. Można przeczytać albo zupełnie sobie odpuścić.

Basia | 2014-04-12

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku