Powrót do Edenu

Wydawnictwo: Da Capo
5,98 (50 ocen i 4 opinie)
tłumaczenie
Ewa Górczyńska
Return to Eden
83-85373-02-0
romans, zemsta
dziwnakacha

" Miłości kobiet - o ! poznania warte, piękne a groźne, pełne tajemnicy. Kobieta wszystko stawia na tę kartę, gdy przegra, to jej nic oprócz tęsknicy i żalu życie nie odda rozdarte. Za to ich zemsta, jak skok tygrysicy, krwawa...lecz i ta zwiększa serca rany, bo czują same cios drugim zadany." - Lord Byron Powrót do Edenu i powrót do starych, dobrych czasów - oczywiście dla tych co...

- Lord Byron

Powrót do Edenu i powrót do starych, dobrych czasów - oczywiście dla tych co pamiętają seriale z lat '80 tych - historia banalna i występująca pod każda szerokością geograficzną. Cóż może zrobić kobieta, która została okrutnie potraktowana przez męża ? Oczywiście może się zemścić. Bardzo zmyślnie, ale nie za szybko.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Wakacje
  • Widok z nieba
  • Słowa pamięci
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • W krainie kolibrów

6,44 (27 ocen i opinii)
Słowa pamięci
Rowan Coleman

7,89 (35 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Tajemnica domu Helclów
Jacek Dehnel , Piotr Tarczyński , Maryla Szymiczkowa

7,78 (18 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
beatka18 | 2014-02-16

kiedyś oglądałam film, nawet nie wiedziałam o istnieniu ksiązki, dopiero koleżanka mi ją dała kiedy skończyłam poprzednią książke inie miałam co czytać,ogólnie bardzo ciekawa książka warta przeczytania

MadameShepard | 2014-03-01

Romansidło niskich lotów. Można przeczytać jedynie jako sentymentalny powrót do lat 80.

dziwnakacha | 2010-10-25
Przeczytana: 1993 rok

Jeżeli ktoś w latach osiemdziesiątych oglądał serial,pt. " Powrót do edenu ", to ta pozycja bardzo łatwo przeniesie nas w tamte klimaty. Jeżeli młodsze pokolenie nie oglądało - to nic straconego - ponieważ książka jest bardziej wciągająca niż serial. Książka lekka, jak każde romansidło, ale oderwać się od niej niełatwo.

mara1009 | 2012-11-28

Kiedyś kupiłam tę książkę przypadkowo w antykwariacie. Znałam już wcześniej serial nakręcony na jej podstawie. Niestety, ksiązka mnie nie zachwyciła. Można przeczytać albo zupełnie sobie odpuścić.

fioletgirl | 2015-05-19
olka34 | 2015-04-07