Okładka książki Powrót do Edenu

romans, zemsta
typ
papier
dziwnakacha
6,05 (42 ocen i 4 opinie)

Opis książki

" Miłości kobiet - o ! poznania warte, piękne a groźne, pełne tajemnicy. Kobieta wszystko stawia na tę kartę, gdy przegra, to jej nic oprócz tęsknicy i żalu życie nie odda rozdarte. Za to ich zemsta, jak skok tygrysicy, krwawa...lecz i ta zwiększa serca rany, bo czują same cios drugim zadany." - Lord Byron Powrót do Edenu i powrót do starych, dobrych czasów - oczywiście dla tych co pamiętają s...

- Lord Byron

Powrót do Edenu i powrót do starych, dobrych czasów - oczywiście dla tych co pamiętają seriale z lat '80 tych - historia banalna i występująca pod każda szerokością geograficzną. Cóż może zrobić kobieta, która została okrutnie potraktowana przez męża ? Oczywiście może się zemścić. Bardzo zmyślnie, ale nie za szybko.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
beatka18 | 2014-02-16

kiedyś oglądałam film, nawet nie wiedziałam o istnieniu ksiązki, dopiero koleżanka mi ją dała kiedy skończyłam poprzednią książke inie miałam co czytać,ogólnie bardzo ciekawa książka warta przeczytania

książek: 1983
MadameShepard | 2014-03-01

Romansidło niskich lotów. Można przeczytać jedynie jako sentymentalny powrót do lat 80.

dziwnakacha | 2010-10-25
Przeczytana: 1993 rok

Jeżeli ktoś w latach osiemdziesiątych oglądał serial,pt. " Powrót do edenu ", to ta pozycja bardzo łatwo przeniesie nas w tamte klimaty. Jeżeli młodsze pokolenie nie oglądało - to nic straconego - ponieważ książka jest bardziej wciągająca niż serial. Książka lekka, jak każde romansidło, ale oderwać się od niej niełatwo.

mara1009 | 2012-11-28

Kiedyś kupiłam tę książkę przypadkowo w antykwariacie. Znałam już wcześniej serial nakręcony na jej podstawie. Niestety, ksiązka mnie nie zachwyciła. Można przeczytać albo zupełnie sobie odpuścić.

sorinayen | 2014-10-20

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku