Powrót do Edenu

literatura piękna
83-85373-02-0
Ewa Górczyńska
romans zemsta

Miłość, zdrada, zemsta... Tematy znane i wielokrotnie opisane - tym razem akcja rozgrywa się w Australii. Będąc w siódmej klasie oglądałam ten serial wspólnie z rodzicami i siostrą. Po tak wielu latach przeczytałam książkę i ze zdziwieniem stwierdzam, że wszystko pamiętam.

Romansidło niskich lotów. Można przeczytać jedynie jako sentymentalny powrót do lat 80.

kiedyś oglądałam film, nawet nie wiedziałam o istnieniu ksiązki, dopiero koleżanka mi ją dała kiedy skończyłam poprzednią książke inie miałam co czytać,ogólnie bardzo ciekawa książka warta przeczytania

Kiedyś kupiłam tę książkę przypadkowo w antykwariacie. Znałam już wcześniej serial nakręcony na jej podstawie. Niestety, ksiązka mnie nie zachwyciła. Można przeczytać albo zupełnie sobie odpuścić.

Jeżeli ktoś w latach osiemdziesiątych oglądał serial,pt. " Powrót do edenu ", to ta pozycja bardzo łatwo przeniesie nas w tamte klimaty. Jeżeli młodsze pokolenie nie oglądało - to nic straconego - ponieważ książka jest bardziej wciągająca niż serial. Książka lekka, jak każde romansidło, ale oderwać się od niej niełatwo.

• Książki Wiesi
  • Sfilmowane