Angel Sanctuary - 6

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 6)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy
phy_

Dzięki poświęceniu Arachne Gehenna zostaje ocalona, a Setsunę udaje się uratować Cry. Tymczasem na Ziemi dochodzi do pierwszego od dawna spotkania czterech aniołów władających żywiołami. Czy doprowadzi to do wskrzeszenia prawdziwego ciała Setsuny? Na zakończenie przygód w Gehennie poznamy prawdziwą tożsamość Kiry - Nanatsusayi, następnie zaś akcja przeniesie się do samego Najwyższego Nieba!...

Na zakończenie przygód w Gehennie poznamy prawdziwą tożsamość Kiry - Nanatsusayi, następnie zaś akcja przeniesie się do samego Najwyższego Nieba! Raziel, kadet, który nie zgadza się z działalnością Najwyższego Stowarzyszenia, na polecenie swego przełożonego udaje się na spotkanie z Setsuną. Zafikiel składa Mesjaszowi propozycję nie do odrzucenia - jeśli zgodzi się stanąć na czele armii zbuntowanych aniołów, w zamian za to pomogą mu ocalić uwięzioną w niebie Sarę. Jaka będzie odpowiedź Setsuny?

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2008

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/