Saiyuki t. 2

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saiyuki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Gensōmaden Saiyūki
83-89893-82-7
saiyuki, manga
komiksy
Miranda

Podróż trwa. Mamy okazje dowiedzieć się czegoś o przeszłości Gojo, a w przydrożnej knajpie dochodzi do pojedynku na... ilość wypitych napojów wyskokowych.

Gdy nasi bohaterowie podążają w głąb krainy, natykają się na tajemniczego Rikudo, "wybawiciela" - masowego mordercę demonów. Ciekawe, ze ten potępieńczy eksterminator wygląda dla Sanzo dziwnie znajomo...

Agene | 2014-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Bohaterowie mają swoje demony, ale nie dostają przez co jakiegoś dziwnego poczucia o misji ratowania świata. Owszem, zostali wysłani na tę wyprawę przez bóstwa i są całkiem potężni, ale jest to poziom dość równy, a walki nie zajmują wcale dużo miejsca (znacznie więcej jest cudownych gagów). Co więcej, komizm wcale nie gryzie się z bardziej podniosłymi momentami - drużyna to po prostu czwórka przyjaciół, którzy dokuczają sobie naturalnie często, urozmaicając sobie podróż grą w karty i mahjonga, a rozwiązywanie lokalnych problemów przychodzi im szybko i naturalnie (a do tego stanowi część ich misji, więc nie boli).

Reszta tu: http://rupieciarnia.xaa.pl/viewtopic.php?p=12674#p12674

KiRu | 2016-09-23