Paradise Kiss. Tom 4

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Paradise Kiss (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
Paradise Kiss tom 4
komiksy
Moonlight

W tomie czwartym: zbliża się pokaz mody. Cała grupa "ParaKiss" pracuje intensywnie nad suknią. W międzyczasie czeka ich niespodziewane przykre utrudnienie. Stosunki między Yukari i Georgem układają się dobrze. Yukari postanawia mimo wszystko wrócić do szkoły i intensywnie nadrabia zaległości.

źródło opisu: Waneko, 2004

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

książek: 1926
Kyou | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Już 4 tom za mną. Został jeszcze tylko jeden... będzie mi brakować bohaterów. w szczególności Miwako...

gorzka | 2013-03-26
Przeczytana: 2006 rok

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z mangą, przeczytałam jednak serię "Paradise Kiss". Było to między jednym egzaminem a drugim i pamiętam, że przy lekturze udało mi się trochę odstresować. Akcja jest typowa,pojawia się dwoje głównych bohaterów pięknych i młodych (ona modelka, on projektant ubrań), każde ze swoimi ambicjami. Pechowo podobają się sobie nawzajem, jednak romans niekoniecznie pasuje do ich planów... Dużo humoru, rozterki nastolatki, coś w sam raz do "odsapnięcia" od stresujących obowiązków. Manga raczej dla dziewczyn.

Empiria | 2019-03-26
Przeczytana: 06 kwietnia 2019