Anioł Śmierci

Tłumaczenie: Jacek Manicki
Cykl: Sean Dillon (tom 4)
Wydawnictwo: Prima
Angel of Death
8371520166
Sean Dillon, Jacek Manicki
Casthaluth

Brygadier Charles Ferguson, wyposażony w specjalne pełnomocnictwa od brytyjskiego premiera, oraz Sean Dillon, były terrorysta i zabójca, łączą siły, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie 30 Stycznia, której działania zagrażają pokojowi Irlandii. Z rąk grupy giną ludzie stojący często po przeciwnych stronach barykady - katolicy i protestanci w Irlandii, Arabowie, Izraelczycy, agenci KGB i CIA. Na jej czele stoi cieszący się powszechnym uznaniem naukowiec Tom Curry, profesor w Yale i Harvardzie, nie on jednak okazuje się najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem Dillona, lecz Grace Browning, zwana Aniołem Śmierci, znana szerokiej publiczności jako aktorka angielskiego Teatru Narodowego.

czytnik | 2016-06-23
Greg | 2016-03-07