Pies - instrukcja obsługi.

Tłumaczenie: Hanna de Broekere
Wydawnictwo: Vesper
The Dog. Owner's manual.
poradnik, podręcznik, pies
flora i fauna
mosquitokiller

Nareszcie! Podręcznik psiej technologii dla początkujących! Plamy moczu na dywanie. Ujadanie przez całą noc. Wprawiająca w zakłopotanie czynność, którą pies robi na nodze właściciela. Z powodu tych oraz wielu innych zachowań niejednokrotnie mieliście ochotę zawołać: "Dlaczego nikt nie dołączył instrukcji obsługi do mojego psa?!". Teraz, na szczęście, taka instrukcja już istnieje. Z pomocą wskazówek typu "krok po kroku" oraz przejrzystych wykresów będziecie umieli odpowiedzieć sobie na setki najczęściej zadawanych pytań: - Która rasa wchodzi w najlepszą relację z dziećmi? - Jak mogę zaprogramować swój model na przynoszenie przedmiotów? - Dlaczego nos mojego psa jest zawsze wilgotny? Rolę przewodników po psim świecie objęli: sławny weterynarz dr. David Brunner oraz uznany autor poradników Sam Stall, którzy połączyli swe wysiłki, aby udzielić pożytecznych rad zarówno nowym, jak i doświadczonym właścicielom czworonogów.

źródło opisu: vesper.pl/

źródło okładki: vesper.pl/

mosquitokiller | 2011-03-09
Przeczytana: styczeń 2011

Ta książka była zdecydowanie strzałem w dziesiątkę - świetnie nada się jako podręcznik dla tych obeznanych, jak i kompletnych "psich amatorów". Zawiera mnóstwo porad, od wyboru rasy, przez "psi niezbędnik", opisy chorób i psich dolegliwości, zasady udzielania pierwszej pomocy, aż do pielęgnacji i porad związanych z wychowaniem psa. Polecam.

Elena91 | 2017-08-28
Przeczytana: 2015 rok

Książek o psach jest mnóstwo. Ta jednak jest wyjątkowa - opisuje w krótki i humorystyczny sposób najważniejsze aspekty posiadania psa. Są tu informacje dotyczące wyboru psa, miejsca pochodzenia, wyprawki oraz karmienia.

emaema | 2016-05-01

Dużo wartościowych wskazówek zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych psiarzy, ładnie systematyzuje wiedzę :) Przy tym bardzo ciekawa forma przekazu.

pretender1980 | 2014-05-01
Przeczytana: 01 maja 2014

Książka Ciekawie napisana. Przedstawia najważniejsze aspekty związane z wyborem, pielęgnacją i socjalizacją psa. Dzięki zabawnej formie przekazu, godna polecenia dla rodziców i ich pociech.

MegaMelanie000 | 2013-09-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, O psach

Bardzo fajna książka, zawiera wiele ważnych informacji przydatnych w opiece nad psem. Do tego śmieszne wydanie, obrazki i sformułowane rozdziały ;)

Rage24PL | 2018-09-20
Anna | 2018-06-12