Dlaczego pies merda ogonem

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
zachowanie psów
flora i fauna

Są tu liczne odpowiedzi na liczne pytania pojawiające się przy okazji naszych kontaktów z psem,informacje o zywieniu,pielęgnacji i opiece zdrowotnej.Autor prostuje wiele błędnych pojęć i półprawd pokutujacych jeszcze na temat tych szczególnych zwierząt, które właczyły nas do swego stada lub same przyłączyły się do naszego i tak gorliwie próbuja spełnić nasze polecenia,czy to wydane po polsku,czy po angielsku lub japońsku.Jest to książka dla miłośników psów na całym świecie,która pomoże im pogłębic swoją więż z psem i lepiej go zrozumieć.

Katrina | 2014-03-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 marca 2014

Ciekawa książka, pisana lekkim językiem. Lektura obowiązkowa dla miłośników i posiadaczy psów.
Pomaga zrozumieć ich zachowania, jak ewolucja wpłynęła na ich obecną postać, co próbują nam komunikować. Autor mówi też o tym, jak nie należy z psem postępować i obala wiele pokutujących ciągle wśród ludzi mitów, szerzonych przez ciemnotę. Polecam!

Nitroprusydek | 2014-03-10
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 10 marca 2014

Krótko, zwięźle i na temat. Lektura uzupełniająca dla właścicieli psów oraz dla tych, którzy się przymierzają do posiadania czworonoga.

przygodka | 2013-02-17
Przeczytana: 2013 rok

Ciekawa pozycja pozwalajacą lepiej zrozumieć zachowanie psów.

tijami | 2017-04-05
Michalina | 2017-04-04