Pies - instrukcja obsługi.

David BrunnerSam Stall Wydawnictwo: Vesper Seria: Instrukcja obsługi flora i fauna
The Dog. Owner's manual.
flora i fauna
Hanna de Broekere
Instrukcja obsługi
poradnik podręcznik pies

Każdy posiadacz psa uśmieje się do łez.

Książek o psach jest mnóstwo. Ta jednak jest wyjątkowa - opisuje w krótki i humorystyczny sposób najważniejsze aspekty posiadania psa. Są tu informacje dotyczące wyboru psa, miejsca pochodzenia, wyprawki oraz karmienia.

Dużo wartościowych wskazówek zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych psiarzy, ładnie systematyzuje wiedzę :) Przy tym bardzo ciekawa forma przekazu.

Książka Ciekawie napisana. Przedstawia najważniejsze aspekty związane z wyborem, pielęgnacją i socjalizacją psa. Dzięki zabawnej formie przekazu, godna polecenia dla rodziców i ich pociech.

Bardzo fajna książka, zawiera wiele ważnych informacji przydatnych w opiece nad psem. Do tego śmieszne wydanie, obrazki i sformułowane rozdziały ;)

Ta książka była zdecydowanie strzałem w dziesiątkę - świetnie nada się jako podręcznik dla tych obeznanych, jak i kompletnych "psich amatorów". Zawiera mnóstwo porad, od wyboru rasy, przez "psi niezbędnik", opisy chorób i psich dolegliwości, zasady udzielania pierwszej pomocy, aż do pielęgnacji i porad związanych z wychowaniem psa. Polecam.

Dyskusje

• Literatura zagraniczna
  • 2018
  • Psy
  • 2014
  • 2017

Dodaj cytat z książki Pies - instrukcja obsługi.