Supermożliwości Twojego umysłu. Jak uczyć się trzy razy szybciej?

Wydawnictwo: Comes
83-85486-21-6
pamięć, uczenie się, umysł, mózg
asia

Jak uczyć się trzy razy szybciej? Dzisiaj już wiemy. Przyspieszone uczenie kreuje silne asocjacje wizualne, słuchowe, które pozwalają uczącemu się wyobrazić sobie, usłyszeć i odczuć przyswajany materiał na wewnętrznym ekranie. Materiał prezentowany jest całemu mózgowi (jego prawej i lewej półkuli), trafia do naszej świadomości i nadświadomości. Książka jest poradnikiem praktycznego wykorzystania niewyobrażalnych rezerw naszego mózgu.

książek: 2045
SEKAi | 2015-10-14

Ta książka to prawdziwy badziew, jest to kilka fragmentów wyrwanych z poważniejszych publikacji, aby wcisnąć komuś papkę przypadkowych niespójnych - ogólnikowych anegdotek. W tej książce nie ma nic co można zastosować, jest to przykład fali zarabiania na pustym pisaniu - które zaostrzyło wyd. złote myśli na początku swej działalności. Wydając książki polskich pseudo autorów, którzy zwyczajnie napisali rozdziały z przeczytanych przez siebie poradników z których wręcz zrzynali akapity.

mariola | 2016-10-28
Daniel Bujnowski | 2016-05-17