Rozwiń swój genialny umysł

Wydawnictwo: FILAR
83-87447-28-5
Anna Łukasik

Rozwiń swój genialny umysł” to niespotykana dotąd propozycja XXI wieku, oparta na nowych zasadach i filozofii zdrowego rozsądku, polegająca raczej na uczeniu organizowania procesów myślowych, niż na kumulowaniu nie powiązanych ze sobą informacji. Nadszedł czas, by zająć się rozwojem możliwości ludzkiego umysłu. Nie wystarczy bowiem traktować człowieka instrumentalnie i wrzucać do niego porcje przeżutej wiedzy jak do worka. Trzeba wyposażyć go w umiejętności sterowania własnymi procesami myślowymi, co prowadzi do uruchomienia niezmierzonego potencjału twórczego, który tkwi w każdym z nas.
Ten wyjątkowy poradnik „obsługi” mózgu, procesów myślowych i twórczych jest książką dla każdego, zarówno ucznia, jak i osoby dorosłej. Daje odpowiedź na pytanie, JAK się uczyć i JAK myśleć, żeby potrzebną wiedzę i umiejętności nabywać w trwały, a równocześnie łatwy sposób.

źródło opisu: okładka książki

Outcast | 2015-12-14