Opalowy księżyc

Wydawnictwo: Da Capo
Beneath an Opal Moon
83-7157-250-6
Edik

Moichi, dawny kompan i przyjaciel legendarnego Dai-Sana, po straszliwej serii morderstw w portowym mieście Sha'angh'sei podąża przez nieprzyjazny kontynent człowieka, by wytropić zabójcę. Żeby odzyskać utraconą miłość i pomścić śmierć przyjaciela, musi znaleźć tajemniczą Ognistą Maskę. W tym celu udaje się do krainy Opalowego Księżyca, miejsca odległego i nieznanego, pełnego magii, której potęga wykracza poza granice ludzkiego zrozumienia.

Wilk60s | 2016-10-31
elieth1001 | 2016-10-29