Bazyliszek

Tłumaczenie: Tomasz Baniówka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Władcy Ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Lure of the Basilisk
83-8569-609-1
bazyliszek, fantastyka, Garth
Eris

Garth, nadczłowiek z Ordunin pragnie zdobyć nieśmiertelną sławę. W tym celu wypełnia zadanie zlecone mu przez starca z Oberży Królewskiej w Skelleth, Zapomnianego Króla. Udaje się do miasta Mormoreth, by zdobyć zamieszkujące tam stworzenie. Martwym miastem włada czarnoksiężnik Shang, stworzeniem zaś okazuje się niebezpieczny bazyliszek.

Alan Węcławik | 2014-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2014

Muszę przyznać że w porównaniu do Legend Ethsharu jest to daleko lepsza pozycja. Przyjemnie się to czytało chociaż bardzo szybko się skończyło i nie można powiedzieć żeby fabuła była zbytnio rozbudowana. Niemniej jednak jako czytadło spełniło swoją rolę, ot nadczłowiek dowiaduje się jak może zaistnieć w świecie aby jego imię stało się nieśmiertelne i wyrusza w podróż po przygodę i sławę. Może brzmi sztampowo, ale na oderwanie się od rzeczywistości jest w sam raz.

Bartosz Galas | 2016-06-10
Ailenrok | 2016-01-29