angielski
Marczewek

"Kontynuacja" projektu stowarzyszenia ITW, który zaowocował stworzeniem antologii "Twarzą w Twarz" (Faceoff). Tym razem pod redakcją Lee Childa projekt pod nazwą MatchUp. Temperance Brennan, Jack Reacher a nawet Rambo. Szykuje się kawał dobrej lektury. -Lee Coburn i Joe Pickett w "Honor & ... " by Sandra Brown & C.J. Box -Tony Hill i Roy Grace w "Footloose" by Val McDermid & Peter...

Tym razem pod redakcją Lee Childa projekt pod nazwą MatchUp.

-Lee Coburn i Joe Pickett w "Honor & ... " by Sandra Brown & C.J. Box

-Tony Hill i Roy Grace w "Footloose" by Val McDermid & Peter James

-Temprance Brennan i Jack Reacher w "Faking a Murderer" by Kathy Reichs & Lee Child

-Jamie Fraser i Cotton Malone w "Past Prologue" by Diana Gabaldon & Steve Berry

-Liz Sansborough i Rambo w "Rambo on Their Minds" by Gayle Lynds & David Morrell

-Jeffrey Tolliver i Joe Pritchard w "Short Story" by Karin Slaughter & Michael Koryta

-Harper Connelly i Ty Hauck w "Dig Here" by Charlaine Harris & Andrew Gross

-Regan Pescoli i Lucas Davenport w "Deserves to be Dead" by Lisa Jackson & John Sandford

-Lucan Thorne i Lilliane in "Midnight Flame" by Lara Adrian and Christopher Rice

-Bennie Rosato i John Corey w "Getaway" by Lisa Scottoline & Nelson DeMille

-Ali Reynolds i Bravo Shaw w "Taking the Veil" by J.A. Jance & Eric Van Lustbader

źródło opisu: Własny na podstawie http://thrillerfest.com/

Marcin | 2017-08-30
CichaMarzycielka | 2017-04-19