Imagine
romans
Wanda

Nawet katastrofa na Pacyfiku może się skończyć szczęśliwie - przynajmniej dla wybrańców losu, zwłaszcza gdy pomaga im dżin wyskakujący z wyłowionej butelki. Pochodząca z szacownej angielskiej rodziny Margaret i dziecko slumsów, Hank, który uciekł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za morderstwo, należą do tak różnych światów, że nawet gdyby się znależli na bezludnej wyspie... Los jednak...

Los jednak chce, by Margaret i Hank trafili na bezludna wyspę!

| 2013-03-12
Przeczytana: 14 lutego 2005

Niezbyt ciekawa historia dwojga ludzi on maczo ona panienka z dobrego domu oboje na bezludnej wyspie oklepane i mało wciągające.

Kameleon | 2018-03-25
Przeczytana: 25 marca 2018