Eden

When dreams come true
83-7157-390-1
romans historyczny
Wanda

Ludzie wiedzieli, że lord Penhollow potrzebuje żony, pewnej nocy wieśniacy zebrali się więc, by poprosić o nią ocean... I morze przyniosło mu żonę! Ratując tajemniczą piękność ze wzburzonych fal, nie ma pojęcia ani kim jest nieznajoma, ani skąd przybywa, a jednak od razu wie, że jest mu przeznaczona. Zabiera ją zatem do swego domu i traktuje jak księżniczkę, pragnąc zdobyć jej zaufanie i...

Ratując tajemniczą piękność ze wzburzonych fal, nie ma pojęcia ani kim jest nieznajoma, ani skąd przybywa, a jednak od razu wie, że jest mu przeznaczona. Zabiera ją zatem do swego domu i traktuje jak księżniczkę, pragnąc zdobyć jej zaufanie i serce.

Eden, budząc się w luksusowej sypialni, czuje się jak w świecie marzeń. Tu, w odległym zakątku Kornwalii, w ramionach przystojnego lorda, mogłaby odnaleźć szczęście. Mogłaby... lecz Eden nie zrodziła się z morskiej fali, miała przeszłość, która wcześniej czy później będzie musiała ją doścignąć.

Scarlett- | 2014-02-26
Na półkach: Przeczytane, Cathy Maxwell
Przeczytana: 25 lutego 2014

Podobnie jak wszystkie inne książki Cathy Maxwell EDEN mnie nie zawiodła.Romantyczna, zabawna można by rzec klasyka gatunku w moim typie.Oprócz tego doszukałam się w tej książce dwóch życiowych prawd mianowicie
1.Zawsze trzeba walczyć ze swoim życiem(o szczęście miłość, lepszy los)
2.Przeszłość zawsze nas dopadnie
A tak po za tym to pozytywna książka w sam raz na wieczór odpoczynku od rzeczywistości ;)

aleksawesola | 2014-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2014

Zdecydowanie moze sie podobac, momentami wciagajaca. Jedynym minusem sa ciagle zmiany decyzji Eden (odnosnie zdradzenia prawdy o swym pochodzeniu badz odejsciu z zycia Pierca). Jednak jak stare porzekadlo mowi - kobieta zmienna jest. Rowniez calkowita zmiana nastawienia tesciowej jest wielce naciagana.

Kasjopeja | 2012-12-30
Na półkach: Da Capo, Przeczytane, Romanse, 2012