Kuchnia bez mięsa

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-879-5
kuchnia, gotowanie
Barbara

Ostatnie doniesienia o szerzących się chorobach odzwierzęcych, pryszczycy i chorobie szalonych krów, stawia wiele gospodyń domowych przed problemem: "z czego przygotowywać potrawy, aby były zdrowe, smaczne i pożywne". Prezentowany tomik zawiera ponad 80 przepisów kulinarnych na bezmięsne, pełnowartościowe dania, które są łatwe i szybkie w wykonaniu, a także - dzięki odpowiedniemu zestawieniu składników - cieszą oko i podniebienie.

Barbara | 2010-09-22
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam