Pierwsze przestępstwo

6 (31 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
First Offence
9788371291951
ZuzAnka

Anna Carlisle pracuje jako kurator sądowy, jednocześnie wychowując samotnie dwunastoletniego syna. Minęły już cztery lata, odkąd jej mąż, miejscowy policjant, zniknął w nie wyjaśnionych do końca okolicznościach, i Anna zaczyna myśleć o ułożeniu sobie życia na nowo z mężczyzną, w którym jest zakochana. Niespodziewanie bohaterka staje się celem ataków kogoś, kto najwyraźniej doskonale zna jej tryb życia i zwyczaje. Podejrzenia, że w ten sposób mści się na niej jeden z wielu przestępców, z którymi miała do czynienia, nie potwierdzają się. Tymczasem Annę zaczynają prześladować telefony, w których słyszy głos swego zaginionego męża...

Roman Dłużniewski | 2016-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2016

Kurator Anna Carlisle. Fajna kobitka. I dobrze się czyta o jej perypetiach.

Alison | 2014-12-29

Jedna z pierwszych książek, które przeczytałam. Miałam 11 czy 12 lat? Seks już na pierwszych stronach oczywiście mną wstrząsnął.

Jednak mimo wszystko spodobała mi się fabuła, końcowe zaskoczenie, utrzymywanie czytelnika w niepewności. Tej książce nie mam do zarzucenia nic, myśle, że każdy miłośnik tego typu historii będzie usatysfakcjonowany, a nawet nabierze się na poboczne historyjki, które tworzą z połowe książki.

Volumen | 2012-09-07

Bardzo lubię powieści tej autorki. Fabuła wciąga od pierwszych stron. Napięcie rośnie a zakończenie niczego sobie.

Samsara | 2017-07-05
Na półkach: Przeczytane, Czworka