Dania i przysmaki świąteczne

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-551-1
kuchnia, święta, przyjęcia
Barbara

Karp smażony w chrupiącej panierce, pierogi z grzybami, barszcz i strucla z makiem to z niewielkimi zmianami tradycyjne dania wigilijnej kolacji. W ten jeden wieczór nikt nie stara się olśnić gości nowymi smakami, lecz przeciwnie, pragnie powtórzyć obowiązujące menu. Potrawy świąteczne pozwalają już na nieco więcej inwencji i panie domu z dumą stawiają na stole nowe popisowe dania. W najnowszej książeczce znajdą czytelnicy przydatne na ten szczególny okres przepisy kulinarne od postnej wigilijnej wieczerzy po sylwestrowe szaleństwa. Będą tu smakowite wypieki, potrawy z ryb i dania mięsne.

April30 | 2011-03-21
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam