978-83-89-133-45-8
Mateusz_Baca

Pełna ciepłego humoru opowieść o codziennych perypetiach niezwykle sympatycznej i rezolutnej krówki. Stale uśmiechnięta Lukrecja cieszy się wszystkim, co robi. A zajęć ma mnóstwo: poranna gimnastyka, zjadanie pysznych stokrotek na śniadanie, beztroskie figle w lesie, liczenie, ile kropek ma biedronka, kąpiel w błotnistej kałuży - to tylko niektóre z nich. Na zakończenie pracowitego dnia Lukrecja śpiewa swoją ulubioną piosenkę o wiosennym deszczu,
która kołysze ją do snu.
Książka przeznaczona dla najmłodszych dzieci, od lat 2.

źródło opisu: Agencja Edytorska EZOP, 2010

źródło okładki: http://ezop.com.pl/produkty-dla-dzieci,produkt,lukrecja

Donia | 2014-07-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Maluszki
Przeczytana: 05 maja 2014

Tytułowa Lukrecja to krówka a książeczka opowiada o tym, jak wygląda jej "szalony" dzień. O "Lukrecji" czytałam i słyszałam dużo pozytywnych opinii, ale u nas Lukrecja się nie przyjęła. Maluszek w ogóle nie był i nadal nie jest zainteresowany wyczynami krówki (wiek 2+). Szczerze mówiąc nie wiem jak tą książeczkę ocenić, bo niby wszystko ok, ale jednak zainteresowania brak więc może to nie jest to czego poszukuje i potrzebuje moje dziecko pomimo "ciepłego humoru". Dodatkowo jakoś bardzo zirytowało mnie "trzymanie linii"
Na najwyższą punktację zasługuje natomiast szata graficzna - dla mnie strzał w 10!

k-nik | 2016-06-17
Na półkach: Agnieszka, Przeczytane