Wanda szuka miłości

Emilia DziubakPrzemysław Wechterowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Ezop literatura dziecięca
Wydawnictwo Ezop
literatura dziecięca

Okładka książki Oskar Pazurek Marcin Minor, Przemysław Wechterowicz
7,8
Oskar Pazurek Marcin Minor, Przem...
Okładka książki Gdzie jesteś, Mamo? Emilia Dziubak, Przemysław Wechterowicz
6,6
Gdzie jesteś, ... Emilia Dziubak, Prz...
Okładka książki Czerwona piłeczka Marcin Minor, Przemysław Wechterowicz
5,6
Czerwona piłeczka Marcin Minor, Przem...

Dowcipna i mądra książka o poszukiwaniu miłości z perspektywy... dżdżownicy ;) Jeśli chcesz zajrzeć do środka książki i przeczytać pełną recenzję, zapraszam tutaj: https://mamabasiczyta.pl/wanda-szuka-milosci-p-wechterowicz-e-dziubak/ :)

(...) cudowne, kolorowe ilustracje Emilii Dziubak wpływają na emocjonalny odbiór tej historii. Dzieci zapamiętają z niej, że nigdy nie należy się poddawać w dążeniu do upragnionego celu i że warto dać się zaskakiwać, bo życie bywa przewrotne. I jest wielowymiarowe!

Więcej: http://dajprzeczytac.blogspot.com/2021/05/przemysaw-wechterowicz-ksiazki-dla.html

• 2021
  • Dla szkrabów
  • Książki

Dodaj cytat z książki Wanda szuka miłości